Distribúcia veterinárnych liekov

Popri laboratórnej činnosti začala spoločnosť VETWELL aj s distribúciou veterinárnych liečiv, prípravkov, kŕmnych aditív a krmív od spoločností Protexin, Ecuphar, AB7 Industies, Sergeant’s, Diafarm, Mark & Chapell, Daavision, Kanters, Nor feed, Novadan a PROFormance Pet Products.

VETWELL - PDF KATALÓG PRODUKTOV 2020

PRODUKTY PRE ĽUDÍ:

PRODUKTY PRE HOSPODÁRSKE ZVIERATÁ:

DIAGNOSTIKA:

VETERINÁRNE LIEKY A PRÍPRAVKY PODĽA ÚČELU POUŽITIA:

F-lysine pre mačky – 150g

Autor  fotografií: Anna Žebméryová  I  www.annazembery.com  I  anazembery@gmail.com

Doplnkové krmivo pre mačky s výrazným efektom proti replikácii mačacieho herpesvírusu.
Infekcia herpesvírusom je doživotná a symptómy infekcie sa vracajú v období stresu a v období oslabenia imunitného systému. V skutočnosti by malo byť každé mača, s jednostrannou alebo obojstrannou keratokonjunktivitídou s postihnutím rohovky, považované za infi kované mačacím herpesvírusom. Nenahraditeľná aminokyselina, pri ktorej bol preukázaný významný efekt na zníženie vylučovania vírusu u infi kovaných mačiek a skrátenie priebehu infekcie FHV-1. Významne obmedzuje replikáciu FHV-1 tak, že súťaží s arginínom o miesto v štruktúre vírusových proteínov. Dávka L-lyzínu použitá v rôznych štúdiách sa pohybuje v rozmedzí od 250mg raz denne do 500mg dvakrát denne v krmive. L-lysín je najúčinnejší, pokiaľ je podávaný vo včasných štádiách ochorení.

Použitie: Odmerka obsahuje 250mg L-lyzínu v 2,5g prášku, ktorý je ochutený (chuť ryby). Mačatá – 1 odmerka / 2xdenne. Dospelá mačka – 2 odmerky / 2x denne. Zamiešať do krmiva.

Zloženie: uhličitan vápenatý, rybacia múčka, maltodextrín, L-lyzín

Balenie: 150g prášku v plastovej dóze (s plastovou odmerkou) – 60 dávok; t. j. ošetrenie na 30 dní (mačatá), na 15 dní (dospelá mačka).