Distribúcia veterinárnych liekov

Popri laboratórnej činnosti začala spoločnosť VETWELL aj s distribúciou veterinárnych liečiv, prípravkov, kŕmnych aditív a krmív od spoločností Protexin, Ecuphar, AB7 Industies, Sergeant’s, Diafarm, Mark & Chapell, Daavision, Kanters, Nor feed, Novadan a PROFormance Pet Products.

VETWELL - PDF KATALÓG PRODUKTOV 2020

PRODUKTY PRE ĽUDÍ:

PRODUKTY PRE HOSPODÁRSKE ZVIERATÁ:

DIAGNOSTIKA:

VETERINÁRNE LIEKY A PRÍPRAVKY PODĽA ÚČELU POUŽITIA:

PAWFLEX BANDÁŽE

Autor  fotografií: Anna Žebméryová  I  www.annazembery.com  I  anazembery@gmail.com

Pawfl ex sú jednorazové, priedušné, mäkké, vodeodolné, super strečové bandáže s jednoduchým zapínaním a rozopínaním, bez lepidla a s pripojeným nenasiakavým vankúšikom na medikamenty. Pawfl ex s dvojitým fi xačným zipsom ponúka maximálnu flexibilitu, bezpečnosť a ľahkú aplikáciu. Psy bandáže veľmi dobre tolerujú, nedochádza k nepríjemnému ťahaniu srsti, tkanina je veľmi príjemná a mäkká ako bavlna. Vďaka unikátnemu dvojitému uchyteniu, fl exibilite a protišmykovému návleku (cover) je zabezpečené, že bandáž drží na svojom mieste. PawFlex bandáže odpudzujú vodu. Obväz sa nepremočí oblizovaním ani pôsobením vlhkosti či malého množstva vody. PawFlex bandáže zabezpečujú čisté prostredie na hojenie rán. Vzhľadom k tomu, že sú vodeodolné a priedušné, nevzniká pod obväzom vlhkosť a rana je chránená proti pôsobeniu baktérií. Pawfl ex bandáže sú jemné a mäkké pre najmenšie plemená a zároveň dosť silné a odolné pre najväčšie plemená psov.

Veľkosti: XS, S, M, L, XL – rozmery obväzov viď. Príloha

Druhy bandáží:
• Basic – základná bandáž, balenie obsahuje 10 kusov obväzov (5x štandardný a 5x širší) určené na dlhé kosti končatín.
• Joint – kĺbová bandáž, balenie obsahuje 10 kusov univerzálnych obväzov, určené na kĺby a chvost.
• Medimitt – bandáž na labky, balenie obsahuje 10 kusov obväzov.
• Medimitt cover – návlek na labky, balenie obsahuje 20 kusov návlekov.
• Cover – celoobvodový krycí návlek, balenie obsahuje 7 kusov ochranných krycích návlekov, určené na použitie v kombinácii s Basic alebo Joint bandážami. Tieto krycie obväzy je možné skrátiť na potrebnú dĺžku.

katalog_produktov_vetwell_2016.indd