Distribúcia veterinárnych liekov

Popri laboratórnej činnosti začala spoločnosť VETWELL aj s distribúciou veterinárnych liečiv, prípravkov, kŕmnych aditív a krmív od spoločností Protexin, Ecuphar, AB7 Industies, Sergeant’s, Diafarm, Mark & Chapell, Daavision, Kanters, Nor feed, Novadan a PROFormance Pet Products.

VETWELL - PDF KATALÓG PRODUKTOV 2020

PRODUKTY PRE ĽUDÍ:

PRODUKTY PRE HOSPODÁRSKE ZVIERATÁ:

DIAGNOSTIKA:

VETERINÁRNE LIEKY A PRÍPRAVKY PODĽA ÚČELU POUŽITIA:

PROTEXIN® PRO-KOLIN ADVANCED

PROBIOTICKÝ DOPLNOK KRMIVA PRE PSY A MAČKY TRPIACE HNAČKAMI

Autor  fotografií: Anna Žebméryová  I  www.annazembery.com  I  anazembery@gmail.com

Pro-Kolin Advanced je vylepšený Pro-Kolin +, ktorý je na trhu od roku 1998. Naviac obsahuje psyllium, beta-glukán a okrem kaolínu ďalší druh ílu montmorilonit. Upokojuje črevnú výstelku počas hnačiek. Zlepšuje konzistenciu výkalov.

Dávkovanie: Aplikujte perorálne 2x denne podľa váhy zvieraťa. Dĺžka aplikácie podľa potreby, obvykle 2-5 dní alebo podľa pokynov veterinárneho lekára.

Pro-Kolin Advanced obsahuje nové a vylepšené príchute (pečeňová pre psy a kuracia pre mačky). Obe príchute sú umelé, neobsahujú žiadne bielkoviny ani bežné alergény. Pro-Kolin Advanced môžu užívať aj zvieratá so zistenou hypersensitivitou.

Zloženie: probiotikum Enterococcus faecium 2 x 10 8 CFU/ kg (NCIMB 10415) 4b1707, sójový olej, kaolín, pektín, Preplex prebiotikum (FOS a arabská guma), bentonit, psyllium husk, betaglukány, kremík, dextróza, umelá príchuť (pečeňová pre psy a kuracia pre mačky), taurin pre mačky

Výrobca: Probiotics International Ltd.(Protexin), Lopen Head, Somerset, TA13 5JH, UK