Distribúcia veterinárnych liekov

Popri laboratórnej činnosti začala spoločnosť VETWELL aj s distribúciou veterinárnych liečiv, prípravkov, kŕmnych aditív a krmív od spoločností Protexin, Ecuphar, AB7 Industies, Sergeant’s, Diafarm, Mark & Chapell, Daavision, Kanters, Nor feed, Novadan a PROFormance Pet Products.

VETWELL - PDF KATALÓG PRODUKTOV 2020

PRODUKTY PRE ĽUDÍ:

PRODUKTY PRE HOSPODÁRSKE ZVIERATÁ:

DIAGNOSTIKA:

VETERINÁRNE LIEKY A PRÍPRAVKY PODĽA ÚČELU POUŽITIA:

Sergeanťs Gold Antiparazitrní šampón 532ml

Autor  fotografií: Anna Žebméryová  I  www.annazembery.com  I  anazembery@gmail.com

Vysoko účinný insekticídny šampón. Obsahuje 2 účinné látky na báze pyretrínov so synergickým efektom a regulátor rastu Nylar IGR, ktorý sterilizuje živé blchy, kliešte a likviduje ich vajíčka.po dobu 30tich dní hubí dospelé ektoparazity, predovšetkým blchy a kliešte po dobu 10tich dní po aplikácii hlboký čistiaci efekt – obsahuje špeciálny kondicionér zvyšujúci lesk a kvalitu srsti uľahčuje rozčesávanie neutrálne pH pre ošetrenie kože neovplyvňuje sfarbenie srsti

Šampón s vôňou detského púdru .Aplikujte šampón na vlhkú srsť. Postupujte od hlavy k chvostu – dôkladne napeňte tak, aby prípravok prenikol až na kožu a nechajte 5 min. pôsobiť. Šampón pôsobí okamžite insekticídne a chráni až 10dní pred blchami a kliešťami. Pre udržanie efektu proti blchám a kliešťom opakujte ošetrenie každý týždeň. Pre šteňatá od 6 mesiacov.

Účinné látky: Permetrín 0,10%, Piperonyl butoxide 0,50%, Pyriproxyfén 0,01%, Nylar IGR (regulátor rastu)

Balenie: 532 ml